Kompletní návod k pokladně

Provedeme vás krok za krokem nastavením a používáním Berty v každodenním provozu.

Rychlý návod 

Rychlý přehled nejčastějších provozních věcí, které se mohou hodit třeba novým zaměstnancům.
Stáhnout pdf

Jak začít s evidencí tržeb

Provede vás vším, co potřebujete vědět o evidenci tržeb. Jak si zařídit certifikát a na co nezapomenout.

Video návody

Jestli se vám nechce číst, podívejte se na naše podrobná videa, která vás provedou všemi detaily používání Berty. Postupně budeme přidávat další oblasti a témata.

Úvod do Berty

Ty nejzákladnější informace o tom, jak Bertu používat.

Berta radí

Berta radí je pořad, ve kterém se dělíme o naše zkušenosti s EET, technologiemi nebo marketingem a snažíme se představit to nejzajímavější pro malé podniky. Lidsky a srozumitelně.

Kdy začít panikařit s EET

Nenechte se vyděsit. Evidence tržeb je sice šílený nesmysl, ale dá se zvládnout docela v klidu. V tomhle videu se dozvíte, že je spousta dobrých řešení, která jsou úplně zdarma nebo stojí pár stovek se vším všudy a spoustu dalších tipů a dobrých zpráv pro ty, kteří s #eet začínají.

Jak si vybrat pokladnu

Řešení pro evidenci tržeb v ČR nabízí víc jak 70 firem. Není úplně divu, že je pro člověka šílené se v tom zorientovat. Proto jsme se rozhodli v tom udělat pořádek a Jura se vám pokusí vysvětlit na co si dát pozor a na co nezapomenout při výběru pokladny.

Vyplatí se elektronická účtenka?

Hodně se mluví o elektronických účtenkách a jestli jsou lepší volba než tiskárna paragonů. Tak se na to pojďme podívat. Jaké jsou výhody a nevýhody obou řešení. Co musíte vědět, nž se rozhodnete. O tom všem si dnes povíme.

Jak si vybrat telefon pro EET

Vybrat si ze záplavy zařízení, které budete používat pro evidenci tržeb je šíleně náročné. My se to ale pokusíme zjednodušit! Většina lidí totiž nepotřebuje nic speciálního, stačí vám dotykový telefon nebo tablet. A pokud podobným technologiím úplně neholdujete, tak dokonce stačí i starý tlačítkový telefon.

Jak funguje účtenkový bloček

Paragonové tiskárny jsou docela drahá záležitost a zdržují v provozu. Může je nahradit tak jednoduchá věc jako účtenkový bloček? A jak vlastně funguje v praxi?

Jak si zařídit certifikát EET

Zařídit si certifikát pro evidenci tržeb je asi ta nejotravnější část zprovozňování vaší pokladny. Když ale víte, co děláte, tak můžete mít všechno hotové během několika minut.

Návody a podpora

Berta se používá velmi jednoduše, připravili jsme pro vás podrobné návody, jak zvládnout každou situaci. Kdyby jste i přes to potřebovali poradit, jsem tu pro vás online i telefonicky. 
Berta.app, s.r.o.
IČ: 09048987

Rumjancevova 65/20A,
Liberec I-Staré Město,
460 01

www.pokladnaberta.cz
https://www.facebook.com/pokladnaberta